...

Допълнителна екипировка, която ще направиви къмпингуването ви по-лесно и удобно.

Модератори: emo vasilev, Ачо ♣

Публикувай отговор
Христо Златев
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 197
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 10:33 pm
Местоположение: Ботевград

Мнение от Христо Златев »

Кви пари струва това компресорче :?:
Христо Златев
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 197
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 10:33 pm
Местоположение: Ботевград

Мнение от Христо Златев »

Такива преработени има на доста места из София,аз все си мислех че не вършат работа :oops: :oops: :oops: Явно съм грешил.Всъщност какъв обем вода и колко риби си захранвал с кислород с тая джаджа :?:
Христо Златев
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 197
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 10:33 pm
Местоположение: Ботевград

Мнение от Христо Златев »

Последно гледах такова компресорче в "Хаджи Димитър" има едно магазинче "Аквариума" продават хем такъми ,стръв за риболов хем декоративни рибки и джаджи за акваристика.Ще имам предвид съвета ти относно камъка :idea:
Аватар
HOOLIGAN
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 525
Регистриран на: Сря Май 18, 2005 8:39 pm
Местоположение: София

Мнение от HOOLIGAN »

Тачо написа:Последно гледах такова компресорче в "Хаджи Димитър" има едно магазинче "Аквариума" продават хем такъми ,стръв за риболов хем декоративни рибки и джаджи за акваристика.Ще имам предвид съвета ти относно камъка :idea:
Да там продават :idea: , Тачо, каква им е цената?
Изображение
Христо Златев
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 197
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 10:33 pm
Местоположение: Ботевград

Мнение от Христо Златев »

Хулиган,30лв. Същото компресорче може да се намери на съботният пазар за животни в "Подуене" за около 10лв. само че втора ръка.На същият пазар, продава декоративни рибки и човекът който ги прави ,за съжаление съм му забравил името :? Но ако поразпиташ на пазара, кой може да ти направи компресор от 220V на 12V,вярвам че ще се свържеш с него>
Аватар
HOOLIGAN
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 525
Регистриран на: Сря Май 18, 2005 8:39 pm
Местоположение: София

Мнение от HOOLIGAN »

Тачо написа:Хулиган,30лв. Същото компресорче може да се намери на съботният пазар за животни в "Подуене" за около 10лв. само че втора ръка.На същият пазар, продава декоративни рибки и човекът който ги прави ,за съжаление съм му забравил името :? Но ако поразпиташ на пазара, кой може да ти направи компресор от 220V на 12V,вярвам че ще се свържеш с него>
Мерси, Тачо! Аз живея в Х.Димитър, но не успях вчера да мина покрай Аквариума.
Изображение
Аватар
Pocko
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 216
Регистриран на: Сря Юни 15, 2005 2:33 pm
Обратна връзка:

ре

Мнение от Pocko »

Хулигане ние сме комший бре! Аз съм между суха река и кв.Левски :lol:
кога нема риба и рака е риба
Аватар
HOOLIGAN
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 525
Регистриран на: Сря Май 18, 2005 8:39 pm
Местоположение: София

Re: ре

Мнение от HOOLIGAN »

Pocko написа:Хулигане ние сме комший бре! Аз съм между суха река и кв.Левски :lol:
Умен и хитър от Хаджи Димитър :wink: :lol: :lol: :lol:
Изображение
БОВСКИЯТ КОРМОРАН
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1250
Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 10:50 am
Местоположение: 42°44`42.65"N / 23°16`44.21"E
Обратна връзка:

Мнение от БОВСКИЯТ КОРМОРАН »

на пазара в люлин в магазина на ТСМ се загледах в едно куфарче с винтоверт,акомулиращ,класически,с голямата батерия 9.6 v,от типа дето им сменяш главите и стават на зеге,флекс,фенер,бормашина,пълен комплект със зарядно накрайници някакви и т.н.т.Помолих да го ПИПНА,щото цената му беше 28 лв.а бачкам гипскартон в момента.каква ми беше изненадата като забръмча в ръката вместо да завие ,продавачката ме светна че е въздушен,докато се светна че няма нищо общо с гайковерт, а е компресор, мина време.Тарикатски инструмент! вадиш,помпаш гумата на колата,лодката ако щеш,ако си направиш преход от винтил за гума към маркуче с камък за аквариум,пееш!!!!
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Публикувай отговор

Обратно към “Екипировка”