Риболов на яз. Жребчево

Всичко за сладководния риболов.

Модератор: bobopeli

parabela
новобранец
новобранец
Мнения: 19
Регистриран на: Чет Яну 13, 2005 7:58 pm

Риболов на яз. Жребчево

Мнение от parabela »

Елате си хванете по някоя бяла риба или шаран на яз. Жребчево докато е време!
baralya
новобранец
новобранец
Мнения: 92
Регистриран на: Сря Апр 20, 2005 10:05 am

Мнение от baralya »

Хубуу каниш ама я насочи малко
къде дава на какво , че има още един уикенд мое се пробваме
Аватар
Skorpi
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1226
Регистриран на: Чет Яну 27, 2005 1:28 pm
Местоположение: St -Zagora

Мнение от Skorpi »

До колкото аз знам дава само на утието и близките зони около него като говорим за каракуда,платика червеноперка рядко шаран ,а от хищните -бяла но на туистер и костур.
Аватар
niklas
новобранец
новобранец
Мнения: 66
Регистриран на: Чет Мар 17, 2005 11:34 am

Мнение от niklas »

А, бе пищов, колко му е да си ги разделим. Доколкото зная турски "гиделим". К'ви бели риби сънуваш? К'ви шарани, но к'во пък, ние сме риболовци, т.е. балъци. И между впрочем това инфо трябваше да го пуснеш преди 19 дни - с дата първи април. Все пак сме ти благодарни, че си ни дал такава добра инфо. Аз лично по това време до Николаево съм виждал доста мръстещи шарани, но за да ги "вземеш" ти е необходим тризъбец или пушка. Пък, мисля си не такива хора пишат тук ...
parabela
новобранец
новобранец
Мнения: 19
Регистриран на: Чет Яну 13, 2005 7:58 pm

Мнение от parabela »

Като не вярваш си остава за твоя сметка Яз. дава риба рядко дабам информация.
Аватар
niklas
новобранец
новобранец
Мнения: 66
Регистриран на: Чет Мар 17, 2005 11:34 am

Мнение от niklas »

Бе Пистолет, не че не вярвам... Вярвайте и ще ви се даде... Казано е там, където трябва. Просто ми звучи като реклама - купи..., обади се ... и ще спечелиш. Не съм желал да те засегна, но такова чудо - елате и си хванете, е ... все едно е положена на тепсия. Пък, който вярва - нека си вземе. който пък не вярва - да провери. Изобщо всичко е право на личен избор.
bai anton
новобранец
новобранец
Мнения: 28
Регистриран на: Пет Юли 13, 2012 3:50 pm

Re: Риболов на яз. Жребчево

Мнение от bai anton »

здравеите колеги риболовци знам че тук не е мястото за това но реших да пиша та така от 20 години сам запален риболовец но ми писна да ходя сам на излети нямам лодка сонар и скапо оборудване от толкова години риболовство не мога да каза че сам сас много натрупан опит и професионализам та искам да намеря колега или колеги за съвместен риболов
bai anton
новобранец
новобранец
Мнения: 28
Регистриран на: Пет Юли 13, 2012 3:50 pm

Re: Риболов на яз. Жребчево

Мнение от bai anton »

здравеите колеги риболовци знам че тук не е мястото за това но реших да пиша та така от 20 години сам запален риболовец но ми писна да ходя сам на излети нямам лодка сонар и скапо оборудване от толкова години риболовство не мога да каза че сам сас много натрупан опит и професионализам та искам да намеря колега или колеги за съвместен риболов които иска да се запознаем да пише на лични
rokooo76
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 201
Регистриран на: Чет Сеп 24, 2009 6:21 pm
Местоположение: Севлиево

Re: Риболов на яз. Жребчево

Мнение от rokooo76 »

bai anton написа:здравеите колеги риболовци знам че тук не е мястото за това но реших да пиша та така от 20 години сам запален риболовец но ми писна да ходя сам на излети нямам лодка сонар и скапо оборудване от толкова години риболовство не мога да каза че сам сас много натрупан опит и професионализам та искам да намеря колега или колеги за съвместен риболов които иска да се запознаем да пише на лични
Тук "bai antone"http://www.nariba.com/forum/viewtopic.php?f=139&t=75201
bai anton
новобранец
новобранец
Мнения: 28
Регистриран на: Пет Юли 13, 2012 3:50 pm

Re: Риболов на яз. Жребчево

Мнение от bai anton »

мерси колега много сам ти благодарен
Joro9090
новобранец
новобранец
Мнения: 35
Регистриран на: Нед Авг 05, 2012 8:50 am

Re: Риболов на яз. Жребчево

Мнение от Joro9090 »

Някой ходил ли е тези дни на Жребчево с лодка или без да сподели актуална информация?
Аз бях там преди две седмици. Хвърлях за хищник от брега на рибка- нищо. На плувка по някой дребен костур.
От лодка на влачене 3 маломерни бели риби. На подвижна плувка и змиорка- пак дребен костур 150- 200гр.
Няма го миналогодишния костур 400- 600гр.
Abu Garcia
новобранец
новобранец
Мнения: 73
Регистриран на: Чет Яну 31, 2013 9:18 pm

Re: Риболов на яз. Жребчево

Мнение от Abu Garcia »

В петък след обяд ходих да повъртя на боклуците излизат дребни щуки.Скачат над водата но много слабо гонят костур няма никъкъв :D имаше хора покрай мен казаха че ловели шаранчета пред мен един човек 3- 4 мин води нещо но или му скъса или се откачи за разлика опт предните 2 седмици когато костура беше полудял но дребен :)
Bezrodniy
новобранец
новобранец
Мнения: 2
Регистриран на: Пет Окт 17, 2014 9:39 pm

Re: Риболов на яз. Жребчево

Мнение от Bezrodniy »

Утре сабалян утивам да си пробвам късмета,обмислям 3 дневен риболов
kara57
новобранец
новобранец
Мнения: 1
Регистриран на: Сря Яну 29, 2014 8:33 pm

Re: Риболов на яз. Жребчево

Мнение от kara57 »

Привет на всички колеги! Мисля да отида до " Жребчето" другата седмица. Ако някой е ходил наскоро нека сподели как е там по това време.
топлия
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 372
Регистриран на: Пон Фев 23, 2015 9:17 am
Местоположение: ямбол

Re: Риболов на яз. Жребчево

Мнение от топлия »

Вчера бях на римски мост, водата е на преливане, риба няма само оклей.
Ако гледаме на риболова като на болест, то аз съм в последната фаза!!!Нелечимо!!!
Публикувай отговор

Обратно към “Сладководен Риболов”