Как да си вържа кордата на телескопа???

Счупили сте любимия си такъм? Попитайте останалите как да се справите с проблема

Модератор: emo vasilev

Аватар
Мунчо
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1588
Регистриран на: Пон Авг 29, 2005 9:41 pm
Местоположение: ГАБРОВО

Мнение от Мунчо »

Na 24 септември-на Съхрането. Край върбите лових костурчета по 10-15 см. До 9 часа се скъсаха да кълват, после нищо...Много вкусни бяха пържени:):):) на червей ги лових
Това за каноконлита е вярно-не само че е лесно трошлив, но и поврежда покритията на въдиците:(
Аватар
Мунчо
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1588
Регистриран на: Пон Авг 29, 2005 9:41 pm
Местоположение: ГАБРОВО

Мнение от Мунчо »

Toва ми беше втория път дето ходя на Копринка:) :oops: , уж е близо до Габрово. Само това място знаехме и пак тук дойдохме, май едно време е имало баластриери. Иначе видях колеги с лодки, явно влачеха за нещо, но ние ловихме на плувка и спининг, но на изкуствена примамка беше много слабо...
Аватар
Мунчо
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1588
Регистриран на: Пон Авг 29, 2005 9:41 pm
Местоположение: ГАБРОВО

Мнение от Мунчо »

Вече не е ли прекалено студено за сом, аз не че имам много голяма пресдстава от такъв риболов, но май по топлото по-папка? :?
Аватар
Мунчо
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1588
Регистриран на: Пон Авг 29, 2005 9:41 pm
Местоположение: ГАБРОВО

Мнение от Мунчо »

Аз освен мухарки и блеснарки други въдици нямам,интерсно ми е може ли да се лови сом отбрега и не е ли безсмислен такъв риболов, защото нямам лодка:) То проблема не е, че не мога да си купя, ами не смея да карам кола, та няма с какво да я завлека до язовира:) На Стамболийски преди години многократно съм се пробвал на дъно, но нищо не съм хващал...Тази година имало много сомчета до килограм, но са ги ловили душмански...казват,че някои субекти са задъържали по 30-40 бр, някои по двадесетина см... :twisted:
Публикувай отговор

Обратно към “Как да си поправя или направя...?”