фанелки nariba.com

Всичко за което не намирате подходящ форум

Модератор: dantho.mihov

Ribarina
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1152
Регистриран на: Чет Фев 23, 2006 1:11 pm
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

Мнение от Ribarina »

Айде решете нещо,че лятото ще свърши.Когато решите кажете на кой да пратя парите и как ще си получа фланелката.
Аватар
георги н.
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 421
Регистриран на: Пон Яну 22, 2007 7:00 pm
Местоположение: Ботевград

Мнение от георги н. »

Верно че е крайно време да се знае дали ще има такива тениски или не, то откриването си дойде :D . Дано Фиксера си е дал съгласието за логото.
Не можеш да очакваш полет на мисълта в този който е свикнал да пълзи .
pmzk

Мнение от pmzk »

Да не гадаем направо го питам : Фиксер даваш ли съгласието си да сложим логото "na Riba.com" на фланелките :?:
Аватар
dimitar_
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1603
Регистриран на: Чет Дек 07, 2006 7:58 pm
Местоположение: Razgrad

Мнение от dimitar_ »

Мисля че вече сме на "финалната права" и чакаме Petro_op да каже какво точно са направили . Достатъчно е коментирано по същатата тема в раздел "Съобщения" . Мисля си също че срещатата на яз. Жребчево е удобен повод да се покажат тези фланелки "на живо" и който иска ще си каже мнението .
А иначе колегата Krokidg e напълно прав за "мишоците" , никовете и аватарите и поне аз смятам скоро да се сменим с "котака" , защото си е съвсем друго като виждаш на кого говориш ... !
Аватар
krokibg
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6920
Регистриран на: Пон Юли 03, 2006 10:46 am
Местоположение: Пловдив

Мнение от krokibg »

Жоре,фиксера няма за какво да си дава съгласието за това.Човека е разумен и знае много добре че това си е жива и движешта се реклама и то безплатна из цялата страна без да му се налага да плаща за нея нито стотинка.Мисля че няма да има нищо напротив да си сложим http://WWW.NARIBA.COM на фанелките.Въпроса е да се пусне една анкета за модела и точните надписи,цветове и всичко което ще се изпише на тях.Също така не е лошо да се намерят фанелки от хубав материал,здрав и всеки да си каже номера който носи.И накрая най - важното нещо е кой ще се заеме със направата им или ще намери къде да се поръчат.Моето предложгение е да се намерят няколко оферти и да се избере най-добрата като материал,цена и всичко,защото както се знае доста хора са на една заплата и няма да имат възможност да си купят скъпи такива.Колегата дето е направил снимки на фанелките с надписите нека да се включи и да обсъдим всички заедно тези неща.До скоро :wink: Ако хукна на някъде,ще се задоволя с това което всички колеги сте решили.Успех :idea:
Глупаците и завистниците нямат изтребване,като хлебарките са !!!

Аз нямам проблем с хората,те имат проблем с мене !!!!!
Бат Мирче-5кила
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 4365
Регистриран на: Нед Мар 20, 2005 9:41 am
Местоположение: Ямболската баня
Обратна връзка:

Мнение от Бат Мирче-5кила »

ето я и моята фланелка-току що я изрових от снимките си-нема как да ме сбьркате с нея и мисля,че сьдьржа НЕДВУСМИСЛЕНО ПОСЛАНИЕ кьм бракониерите :lol: :lol: :lol: :lol:



Изображение
"Всички животни са равни, но някои са по-равни от други".
Аватар
ribarq
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1424
Регистриран на: Съб Фев 17, 2007 12:38 am
Местоположение: Хасково/Бургас

Мнение от ribarq »

:smt023 :smt023 :smt023 :smt023 :smt023 :smt023

:smt041 :smt041 :smt041 :smt041 :smt041 :smt041
Аватар
krokibg
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6920
Регистриран на: Пон Юли 03, 2006 10:46 am
Местоположение: Пловдив

Мнение от krokibg »

Такава фанелка може да не си взема точно :lol: :wink: :lol: :wink: защото не искам да плагиатствам,но ще си взема при всички положения два сатъра и то точно като твоите :wink:
Глупаците и завистниците нямат изтребване,като хлебарките са !!!

Аз нямам проблем с хората,те имат проблем с мене !!!!!
Аватар
barutchiata ©
Администратор
Администратор
Мнения: 5592
Регистриран на: Нед Апр 24, 2005 9:35 pm
Местоположение: България & Österreich

Мнение от barutchiata © »

Krokibg написа:Такава фанелка може да не си взема точно :lol: :wink: :lol: :wink: защото не искам да плагиатствам,но ще си взема при всички положения два сатъра и то точно като твоите :wink:


Да не забравиш и нож запасан в гащите :lol:
Аватар
krokibg
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6920
Регистриран на: Пон Юли 03, 2006 10:46 am
Местоположение: Пловдив

Мнение от krokibg »

Ми то освен риболова ако вземе да ни влече и касъплъка,по водоемите ще стане страшно :lol: :lol: :lol:
Глупаците и завистниците нямат изтребване,като хлебарките са !!!

Аз нямам проблем с хората,те имат проблем с мене !!!!!
snegk
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 13896
Регистриран на: Вто Яну 02, 2007 9:11 pm
Местоположение: св.Влас

Мнение от snegk »

Kroki с тези браконери по Ивайловград ти требе бензинопил :!: :lol:
Аватар
krokibg
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6920
Регистриран на: Пон Юли 03, 2006 10:46 am
Местоположение: Пловдив

Мнение от krokibg »

Взимат им мрежите,колата и лодката.Правят му три акта и сслед няколко часа го хващат пак със мрежите във язовира :shock: :shock: :shock: Този същия елемент "Толумбата" предаде другите бракониери и те на свой ред предават други и пак на другия ден и през ноща са във язовира като курейски разузнавачи.Такива изруди -бракониери несте виждали.Този -толумбата за 24 часа три пъти го хванаха със мрежи.Сега нищо не усеща защото няма влезли във сила актова,но когато му ги натрупат на задника и не ги плати ще започнат лихви ,лихви и ще разбере че нещата не са така розови както си ги мислят там.Бензинопила им е малко на тези гадни копелета.Всички села на около са си въобразили че язовира им е частна собственност и си пускаха мрежите като че ли си ги пускат в частния им язовир и чак се възмущават боклуците.Има много приходящи които имат имоти със къщички на Бориславци и по другите села.Идват от Маджарово,Хасково,Димитровград,Пловдив...абе от цяла България.Малко се съпикясаха и уплашиха но това няма да спре,ще се гонят постоянно и ще им се взимат лодки,мрежи и т.н.Ако могат да издържат на това да купуват всеки ден мрежи нека,щом имат пари за мрежи и актове.Само че ще има и полови актове някой ден :lol: :lol: :lol:
Глупаците и завистниците нямат изтребване,като хлебарките са !!!

Аз нямам проблем с хората,те имат проблем с мене !!!!!
Публикувай отговор

Обратно към “Разни”