Да се съберем и да направим един Убав излет ааа???

Риболовни срещи - директно на водоема, както и директно на Маса :)

Модератор: sapuna

Публикувай отговор
Аватар
Carp Master
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 246
Регистриран на: Чет Сеп 14, 2006 2:00 pm
Местоположение: Asenovgrad
Обратна връзка:

Да се съберем и да направим един Убав излет ааа???

Мнение от Carp Master »

Ей колеги(и колежки :wink: )Аз съм на 12 години и съм може би най-малкия в форума,ама пък мн мн искъм за риба!!! :D 2 пъти вече ходим до яз.Овчарица(топлото)първия път са нахендрихме у края на ръкава(точно до село Бял Кладенец)Хванахме 50 кила каракуда ама без шарко и без амурчо :cry: Втория път бяхме пак на същото място(то каде нататака ГЪЗ ДО ГЪЗ!!!)хванахме 7 шарана(най-големия 3 кила)и неколко каналки!Като гледам Bat Sampo :lol: (Sapuna) i Kamen кви ги дърпат от там малееее :( Аре бе хора вземете и хлапето да хване малко рибка бе :D Тая седмица може би баща ми ще си взима отпуск(аз сигурно ще се разболея за 3-4 дена :lol: :lol: :lol: )и смятаме да скочим до Овчарица.Ако това стане ДА СИ НАПРАВИМ СРЕЩА НЯКЪДЕ И да сме заедно една групичка :wink: .(Камене,Сапун какво ще кажете??? :roll: )ЧАКАМ ОТГОВОР :wink:КОЙТО ЖЕЛАЕ НЕКА ПИШЕ
Разговор в къщата на рибар:
- Откъде се връщаш? - пита го съпругата му.
- От язовира!
- А къде е рибата?
- В него ...
Аватар
sapuna
Модератор
Модератор
Мнения: 11750
Регистриран на: Вто Сеп 06, 2005 1:15 am
Местоположение: Горна Оряховица
Обратна връзка:

Мнение от sapuna »

Очертава се балотаж.Значи няма да има лов.При това положение сигурно ще прескоча.Най-вероятно в неделя съм на кея!Ще съобщя допълнително.
Изображение
.............."Не кордата се къса, а нервите на рибаря".............
Аватар
Carp Master
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 246
Регистриран на: Чет Сеп 14, 2006 2:00 pm
Местоположение: Asenovgrad
Обратна връзка:

Мнение от Carp Master »

Ние решихме-Или утре вечерта или другиден рано сутринта!!!Ще сме там до Неделя(може и в Събота да си събираме парцалите)така че....а това кея каде е м/у другото?!?
Разговор в къщата на рибар:
- Откъде се връщаш? - пита го съпругата му.
- От язовира!
- А къде е рибата?
- В него ...
Публикувай отговор

Обратно към “Срещи и Купони”